Часті питання і відповіді

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ПОТРІБНУ НАМ ДАТУ?

Щоб забронювати дату весільної фотосесії, потрібно внести передоплату. Цим ми гарантуємо, що вашу дату не забронює хтось інший. Залишок суми сплачується наприкінці весільного дня.

ЯК ШВИДКО ВИ ВІДДАЄТЕ ГОТОВІ ФОТОГРАФІЇ?

Процес обробки фотографій займає до 60 календарних днів. Але ми можемо порадувати вас 15-20 прев’ю-фото вже наступного дня після свята!

ЩО ВКЛЮЧАЄ У СЕБЕ РОБОТА НАД ФОТОГРАФІЯМИ?

Це саме те питання, що розкриває всю цінність наших фотографій і роботи над ними. Першим етапом є відбір фото — серед тисяч кадрів, зроблених за весь весільний день, потрібно відібрати найкращі. Це дуже трудомісткий процес і забирає багато часу, адже майже на кожній фотографії ви неймовірно круті:) Після цього всі фото проходять процес корекції кольору - після цього всі фото стають яскравими і живими. Наступний етап – детальна ретуш великих портретів. І лише після цього ви отримуєте свої фотографії у цифровому та друкованому вигляді.

ЧИ ВІДДАЄТЕ ВИ RAW-ФАЙЛИ? (СИРИЙ МАТЕРІАЛ)

Це є додатковою платною послугою.

ЧИ ЗНІМАЄТЕ ВИ У ІНШИХ МІСТАХ, І СКІЛЬКИ ЦЕ КОШТУЄ?

Так, ми проводимо фотосесії не лише у Києві та з радістю приїдемо до вас в інше місто. У цьому випадку ви компенсуєте нам проїзд та, за необхідності, проживання. Бронь у місті далі 30 км від Києва можлива від 8 годин роботи фотографа.

ВИ ПРАЦЮЄТЕ ЗА ДОГОВОРОМ?

Весільні зйомки проводимо виключно за договором, щоб заздалегідь прописати всі важливі моменти та деталі. Таким чином, обидві сторони уникають зайвих питань і претензій після свята. Лавсторі, сімейні та портретні знімаємо за передоплатою, але за бажанням клієнта можемо скласти договір.

ЧИ МОЖНА ОБРОБИТИ НАШІ ФОТОГРАФІЇ ПОЗАЧЕРГОВО?

Так, це є додатковою платною послугою.

ВИ САМІ ВІДБИРАЄТЕ ФОТО ДЛЯ РЕТУШІ, АБО КЛІЄНТ?

Ви можете повністю довіритись нам у цьому плані, адже ми професіонали своєї справи. Ми завжди прислухаємось до вашої думки ще у день весілля.

ЧИ МОЖЛИВО НЕ ПУБЛІКУВАТИ НАШІ ФОТО В СОЦМЕРЕЖАХ?

Так, в нас є окремий пункт в договорі про приватність. Ми гарантуємо, що фото будуть доступні лише вам. І нам:)

ЧИ РОБИТЕ ВИ ФОТОКНИГИ?

Так, ми робимо фотокниги. Різноманітність вибору, власна верстка та лише преміум матеріали. Фотокнига включена у весільний пакет «Premium», а також ви можете замовити фотокнигу окремо - її вартість залежить від розміру, кількості розворотів та матеріалу обкладинки.